لاکی 180 سی سی اسکوتر

این موتور سیکلت در دسته بندی موتور سیکلت های شهری قرار میگیرد لاکی 180 ساخت و طراحی شرکتSYM موتور تایوان بوده که وعرضه و مونتاژ ان توسط سهند سیکلت سپاهان میباشد دارای یک انجین قدرت مند که به واسطه گیربکس اتوماتیک قدرت و راحتیه زیادی را مخاطب بدهد بدنه به دلیل ارتفاع بلند تر و دارا بودن رینگ 16 اینچی نسبت به دیگر اسکوتر های بازار لاکی 180 یک‌سر وگردن بالا تر و زیبا تر از دیگر اسکوتر ها میباشد.

رنگبندی محصول
انجینانژکتوری EFI/ تک سیلندر
حجم سیلندر180 سی سی
توان8.8 کیلووات
حداکثر گشتاور12.2 نیوتن متر
سیستم خنک کاریهوا خنک
گیربکساتوماتیک (CVT)
سیستم تعلیقجلو : تلسکوپی
عقب : هیدرولیکی
سیستم ترمزجلو : دیسکی (CBS)
عقب : دیسکی (CBS)
تایرجلو : 16*110/70
عقب : 16*110/70
طول * عرض * ارتفاع1985*725*1195
وزن خالص129 کیلو گرم
حجم باک7 لیتر
حد اکثر سرعت122 کیلومتر بر ساعت
مصرف سوخت2 لیتر در 100 کیلومتر

LUCKY 180 EFI TAIWAN ENGINE 200CC

انجین موتور

دارای انجین 180 سی سی چهارزمانه هواخنک ، دوسوپاپ و به لطف داشتن این پیشرانه به حداکثر قدرت 8.8 کیلو وات و گشتاور 12.5 نیوتن متر در ۷۰۰۰ دور موتور ،شتاب صفر تا ۶۰ کیلومتر ۷.۲ ثانیه ای و نهایت سرعت 120 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.سیستم انتقال نیروی CVT بوده و بدون زنجیر به صورت مستقیم به چرخ عقب وارد کند. دارای هندلینگ بسیار خوب در سواری موتورسیکلت همچنین استهلاک پایین انجین که منجر به طول عمر بالای انجین می گردد.


LUCKY 180 EFI TAIWAN

صفحه کیلومتر

صفحه نمایشگر لاکی 180 دیجیتال\انالوگ بوده. اطلاعات روی نمایشگر.دور سنج موتور در جای مناسبی از نمایشگر قرار گرفته است و از ویژگی های کیلومتر شمار لاکی 180 با استفاده از دکمه set میتوان دور موتور و کیلومتر سنج را جا به جا نمود. نمایشگر، اطلاعاتی مانند پیمایش کلی، پیمایش آخرین تردد و وضعیت بنزین را نیز نشان می دهد. از عمل کردن چراغ های راهنما و یادآوری خاموش کردن آن پس از خروج از گردش به راست یا چپ روی صفحه میباشد.به دو کمیت مایل و کیلومتر میتواند پارامتر های مسافت را نمایش دهد.

LUCKY 180 TAIWAN

شارژر USB موبایل

در قسمت جلوی موتور داخل داشبورد PLUG USB CHARGER وجود دارد که راکب میتواند موبایل خود را داخل آن قرار دهد و ضمن شارژ شدن آن با خیال راحت به سواری خود ادامه دهد.

LUCKY 180 EFI TAIWAN CBS BRAKE

ترمز ترکیبی (CBS)

سیستم ترمز لاکی 180 جفت دیسک میباشد که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد وزمان کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد حس اطمینان را در دل شما دوچندان می کند. این سیستم باشکستن فشار ترمز بر روی پمپ های چرخها کارخودرا شروع میکند وباقشار نیروی ثقل که خود به وجود می آورد سبب کنترول بهتر ترمز و بهبود 40درصدی زمان ایستادن به هنگام ترمز گرفتن شده وهمچنین باعث کاهش اصطحلاک قطعات ترمز ازجمله لنت ترمز شده وترمز ایده عال رابرای شما به ارمغان می آورد.

LUCKY 180 EFI TAIWAN

فضای زیر زین

زیر زین لاکی 180 به میزان یک کلاه کاسکت بزرگ و یا حمل وسایل شما فضای کافی وجود دارد. بارکردن زین برای دسترسی به زیر زین به دو صورت چرخاندن سوییچ در جهت مخالف و یا استفاده از دکمه صندق پران امکان پذیر است.برای امنیت بیشتر موتور سیکلت سوییچ مخفی زیر زین تعبیه شده است که امکان روشن شدن موتور بدون فعال بودن این سوییچ امکان پذیر نیست.

lucky 180 symphony st 2020

سیستم تعلیق

موتور لاکی 180 جز محدود موتور های رینگ بزرگ در ایران محسوب میشود که به لطف رینگ های 16 اینچی خود نرمی کم نظیری را به راکب القا میکند و باعث میشود در مواجه با دست انداز های جاده با شدت تکانه کمتری از آن عبور نمایید

LUCKY 180 EFI TAIWAN

طلق و باکس

طلق و صندوق لاکی 180 (اپشن به صورت سفارشی)

لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

لطفا در نظر سنجی این محصول شرکت نمایید.

کیفیت ساخت
103
زیبایی و طراحی
92
سرعت و شتاب
87
ارزش نسبت به قیمت
88
میانگین
 yasr-loader
روغن موتور 10/40SM
روغن گیربکس
بنزین بدون سرب (ترجیحا سوپر)

به هیچ عنوان بنزین موتور را کاملا پر ننمایید که سر ریز شود

نظرات کاربران

تاکنون نظری ثبت نشده است

× برای ارتباط با ما در واتساپ کلیک کنید.