لاکی 200 سی سی اسکوتر

این موتور سیکلت در دسته بندی موتور سیکلت های شهری قرار میگیرد لاکی 200 ساخت کشور تایوان ودارای طراحی ایتالیایی میباشد که وعرضه و مونتاژ ان توسط سهند سیکلت سپاهان میباشد. دارای یک انجین قدرت مند که به واسطه گیربکس اتوماتیک قدرت و راحتیه زیادی را مخاطب بدهد بدنه به دلیل ارتفاع بلند تر و دارا بودن رینگ 16 اینچی نسبت به دیگر اسکوتر های بازار لاکی 200یک‌سر وگردن بالا تر و زیبا تر از دیگر اسکوتر ها میباشد.

رنگبندی محصول
انجینانژکتوری EFI/ تک سیلندر
حجم سیلندر200 سی سی
توان9.2 کیلووات
حداکثر گشتاور12.2 نیوتن متر
سیستم خنک کاریهوا خنک
گیربکساتوماتیک (CVT)
سیستم تعلیقجلو : تلسکوپی
عقب : هیدرولیکی
سیستم ترمزجلو : دیسکی (CBS)
عقب : دیسکی (CBS)
تایرجلو : 16*110/70
عقب : 14*110/70
طول * عرض * ارتفاع1985*725*1195
وزن خالص129 کیلو گرم
حجم باک7 لیتر
حد اکثر سرعت122 کیلومتر بر ساعت
مصرف سوخت2.5 لیتر در 100 کیلومتر

lucky 200 high power

انجین موتور

دارای انجین 200 سی سی چهارزمانه هواخنک ، دوسوپاپ و به لطف داشتن این پیشرانه به حداکثر قدرت 9.2 کیلو وات و گشتاور 12.5 نیوتن متر در ۷۰۰۰ دور موتور ،شتاب صفر تا ۶۰ کیلومتر ۷.۲ ثانیه ای و نهایت سرعت 120 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.سیستم انتقال نیروی CVT بوده و بدون زنجیر به صورت مستقیم به چرخ عقب وارد کند.سیستم زد لرزش نیز انجین را بی صدا تر از قبل میکند. دارای هندلینگ بسیار خوب در سواری موتورسیکلت همچنین استهلاک پایین انجین که منجر به طول عمر بالای انجین می گردد.


speedoMETER LUCKY 200

صفحه کیلومتر

صفحه نمایشگر لاکی 200 دیجیتال بوده. اطلاعات روی نمایشگر.دور سنج موتور در جای مناسبی از نمایشگر قرار گرفته است و از ویژگی های کیلومتر شمار لاکی 180 با استفاده از دکمه set میتوان دور موتور و کیلومتر سنج را جا به جا نمود. نمایشگر، اطلاعاتی مانند پیمایش کلی، پیمایش آخرین تردد و وضعیت بنزین را نیز نشان می دهد. از عمل کردن چراغ های راهنما و یادآوری خاموش کردن آن پس از خروج از گردش به راست یا چپ روی صفحه میباشد.به دو کمیت مایل و کیلومتر میتواند پارامتر های مسافت را نمایش دهد.

USB-CHARGERE

شارژر USB موبایل

در قسمت جلوی موتور داخل داشبورد PLUG USB CHARGER وجود دارد که راکب میتواند موبایل خود را داخل آن قرار دهد و ضمن شارژ شدن آن با خیال راحت به سواری خود ادامه دهد.
Fuel-Tankgifmoto7

محل سوخت گیری

در لاکی 200 فضای باک سوخت در زیر پای راکب میباشد و نازل ورودی سوخت در جلو کنسول قرار دارد برای باز کردن در نازل نیاز به کلید موتورسیکلت میباشد.

LUCKY 180 EFI TAIWAN CBS BRAKE

ترمز ترکیبی (CBS)

سیستم ترمز لاکی 200جفت دیسک میباشد که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد وزمان کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد حس اطمینان را در دل شما دوچندان می کند. این سیستم باشکستن فشار ترمز بر روی پمپ های چرخها کارخودرا شروع میکند وباقشار نیروی ثقل که خود به وجود می آورد سبب کنترول بهتر ترمز و بهبود 40درصدی زمان ایستادن به هنگام ترمز گرفتن شده وهمچنین باعث کاهش اصطحلاک قطعات ترمز ازجمله لنت ترمز شده وترمز ایده عال رابرای شما به ارمغان می آورد.

REAR-SEAT-LUCKY-200-TAIWAN

فضای زیر زین

زیر زین لاکی 200 به میزان 2کلاه کاسکت بزرگ و یا حمل وسایل شما فضای کافی وجود دارد. برای دسترسی به زیر زین به صورت چرخاندن سوییچ در جهت مخالف ساعت می باشد .برای امنیت بیشتر موتور سیکلت سوییچ مخفی زیر زین تعبیه شده است که امکان روشن شدن موتور بدون فعال بودن این سوییچ امکان پذیر نیست.

lucky 180 symphony st 2020

سیستم تعلیق

موتور لاکی 200 جز محدود موتور های رینگ بزرگ در ایران محسوب میشود که به لطف رینگ های 16 اینچی در جلو و 14 اینچی در عقب خود نرمی کم نظیری را به راکب القا میکند و باعث میشود در مواجه با دست انداز های جاده با شدت تکانه کمتری از آن عبور نمایید.

lucky-200-boox

طلق و باکس

طلق و صندوق لاکی 200 (اپشن به صورت سفارشی)

لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

 

لطفا در نظر سنجی این محصول شرکت نمایید.

کیفیت ساخت
39
زیبایی و طراحی
35
سرعت و شتاب
34
ارزش نسبت به قیمت
34
میانگین
 yasr-loader

× برای ارتباط با ما در واتساپ کلیک کنید.